KONTAKTY

SLOVIMEX TRADE s.r.o.
Kružberská 1909/3
100 00 Praha 10
tel: +420 602155275
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 7 999 Kč
skladem

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O nás
Slovimex Trade s.r.o. 

 

Společnost Slovimex Trade s.r.o. je výhradním dovozcem a velkoobchodním distributorem rybářských produktů německých značek Pelzer,Mosella, Mantikor, Ehmanns Fishing a slovenské firmy VAĎO. Produkty těchto značek si za poslední dobu získaly, především díky své kvalitě, celou řadu spokojených rybářů nejen u nás, ale i ve světě.

Úspěchy, které jsou spojeny s úlovky trofejních ryb, řadí tyto produkty do pomyslné rybářské kategorie TOP výrobků. Úlovky Markuse Pelzera a především jeho rekordní šupináč o hmotnosti 40,2kg, jsou jen důkazem oprávněnosti tohoto tvrzení, mnoho vyhraných závodů v LRU-palvané jsou skvělá vizitka značky Mosella, nekopromisní materiály a zpracování a mnohaleté zkušenosti testera Waller Kalle jsou zárukou pro značku Mantikor, 40 let zkušeností stojí za kvalitou značky Ehmanns Fishing a v neposlední řade dlouholoté zkušenosti ze závodní sekce LRU zúřočené při ruční výrobě balzových splávků značky VAĎO.

Vsaďte i Vy na skutečnou kvalitu a vyberte si z naší široké nabídky zančky Pelzer a Pelzer baits. Dopřejte si opravdové rybářské zážitky na svých rybářských výpravách za trofejními úlovky s výrobky značek Pelzer, VAĎO, Mosella, Mantikor a Ehmanns Fishing.

ZmU1ODk0M